top of page

 

Проблема забезпечення людства продуктами харчування є однією з найгостріших проблем сучасності. Сьогодні в світі від голоду страждає 42 млн дітей і більше ніж 500 млн дорослих, за даними ООН, кожна третя людина у світі не доїдає.
 

Одночасно з цим приходить розуміння того, що існуючі методи вирощування продуктів харчування з застосуванням хімічних добрив перетворюють землю непридатною для життя, а людині приносять хвороби й смерть.
 

Пошук шляхів вирішення цього завдання потребує нових методів та підходів в галузі землеробства з використанням сучасних технологій.


Перехід на органічне землеробство, повернення до природних способів вирощування продуктів харчування з використанням сучасних технологій – це, можливо, єдиний шлях для цивілізованого людства зберегти життя на Землі.

Саме тут на допомогу може прийти органічно-мінеральне добриво "ОПТІ РОСТ", оскільки воно здатне зменшити вплив хімічних елементів на навколишнє середовище, сприяти відновленню якості грунтів та допомогти отримати екологічно чисту, здорову сільськогосподарську продукцію.

bottom of page