top of page
1-1241886738nyUe.jpg

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЖІЕФТІ» було створено в квітні 2011 року.  Основними напрямами діяльності Товариства  обрано:

  • розробка і впровадження новітніх технологій;

  • співробітництво з іншими розробниками, у тому числі закордонними,  з метою впровадження новітніх технологій у виробництво;

  • пошук інвесторів для розвитку перспективних проектів.

     

Співробітниками компанії була розроблена власна енергоефективна технологія подрібнювання різноманітних речовин до нано- розмірів. Функціонування  зазначеної технології базується на поєднанні різноманітних гідродинамічних процесів,  в одному пристрої. Створення такого пристрою в подальшому дозволило розробити технологію виробництва рідкого органічно-мінерального добрива.  Складовими для виробництва добрива є вода та вермікомпост. Беззаперечною перевагою добрива «ОПТІ РОСТ»  є те, що завдяки нашій технології відбувається прямий розчин у воді всіх корисних речовин, які знаходяться у вермікомпості. Будь-які хімічні реагенти в процесі виробництва добрив не використовуються.

Розробка та тестування  органічних добрив «ОПТІ РОСТ»  здійснювалось у взаємодії з профільними науковими та науково-дослідними закладами України а також  фермерськими господарствами.

Керівництвом ТОВ «ДЖІЕФТІ» було обрано  сільське господарство як основний перспективний напрям у своїй діяльності та  у зв’язку з тенденціями розвитку сучасного ринку, орієнтованого на виробництво органічної продукції.  Крім того, було створено установку «АКСІНЕД» з виробництва органічно-мінерального добрива, розроблено ТУ на виробництво органічно-мінерального добрива «ОПТІ РОСТ» та проведено його державну реєстрацію.

bottom of page